M.i.c.e.

tatilmarket m.i.c.e. ekibi müşteri memnuniyeti odaklıdır!

Müşteri memnuniyetinin, zamanında, doğru ve eksiksiz hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan tatilmarket’in tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmekte ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.

Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı yüzlerce satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan tatilmarket, deneyimli kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat ve kampanya avantajlarını misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Yurtiçi-yurtdışı otel rezervasyonları, araç kiralama ve transfer hizmetleri, bireysel ya da grup gezileri ve kültür turları, tüm hava yolları ve destinasyonlara biletleme hizmetleri, vize hizmetleri sunulan ürünler arasında yer almaktadır.

Sizlere 7/24 hizmet verecek olan kurumsal bilet ekibimiz; tercihleriniz, alışkanlıklarınız ve beklentilerinize uygun olarak hızlı, güvenilir ve güleryüzlü hizmetiyle, tüm havayolları şirketlerinden dünyanın her noktasına en hızlı ve en ekonomik şekilde seyahat seçenekleri sunmaktadır.

Tatilmarket, kurumsal müşterilerine aylık havayolu / yolcu ve ciro bigileri içeren özel raporlar hazırlamaktadır.

Sizlerden biri gibi memnuniyetiniz için çalışan ekibiyle, ister online, ister telefon ile 0850 441 16 00 numaralı hattımızdan hızlı ve güvenli bir şekilde 7 Gün 24 Saat iletişime geçebilirsiniz.

Tatilmarket Çağrı Merkezinde bulunan, alanında uzman tatil danışmanlarının öneri ve yönlendirmelerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilir, ideal tatilinizi tecrübeli uzmanları aracılığıyla bulabilirsiniz.

Verilen hizmet öncesi, hizmet süreci ve hizmet sonrası tüm istekleriniz ile ilgilenen, iptal, değişiklik ve çeşitli konaklama taleplerini gerçekleştiren, tüm ürünler hakkında doğru ve eksiksiz bilgi veren tatilmarket ekibi, süreç yönetimi konusundaki tecrübesi ile alınan hizmetlerle ilgili oluşabilecek memnuniyetsizlik durumlarında operasyonu sorunsuz devam ettirme ve anında çözüm üretme hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.