Cruise

Dünya seyahat anlayışının yeni trendi “Cruise“ dünya denizleri ve nehirlerinde her beğeniye ve her bütçeye uygun seçenekleri ile seyahat, tanıtım ve motivasyon toplantılarında aranan tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir seyahat şeklidir.

Dünyanın en büyük cruise firmalarının temsilciliğini yapmakta olan tatilmarket, güvenilir, hızlı ve kaliteli servisi ile dünyayı ayağınıza getirmektedir.

3 yıldız ile 6 yıldız arasında butik gemilerden dev transatlantik boyutlarına ulaşan yüzen otellerde, tam pansiyon konseptinde açık büfe ve a’la carte seçeneklerinin yanı sıra temalı restoranları ile 20 saate yakın yiyecek içecek imkanı sunulmaktadır. Board aktiviteleri, tırmanma duvarı, mini golf, basketbol, bowling, bilardo, flowrider, buz pateni gibi gündüz aktivitelerinin yanı sıra Broadway Show’ları, canlı müzik, gece klübü ve disco gibi gece eğlence imkanları da bulunmaktadır. Her bütçeye uygun, iç kabinden suite ve hatta villa seçeneklerine kadar alternatifler bulunmaktadır.

Denizlerde, Türkiye çıkışlı Yunan Adaları, Akdeniz, Karadeniz programlarının yanı sıra Avrupa Baltık Başkentleri, Norveç Fiyortları, Kanarya Adaları ve Transatlantik seçenekleri ile Amerika’ da Güney Amerika, Karayipler, Bahamalar ve Alaska programları öne çıkmaktadır. Avustralya ve Yeni Zelanda ile Uzak Doğu programları kış döneminde yapılabilecek popüler uzak rotalar arasındadır.

Cruise only seçimlerinde uçak bileti, tur öncesi veya sonrasında otel seçenekleri ve transfer gibi ek servisler ile tüm vize ihtiyaçları tatilmarket tarafından temin edilebilmektedir.

Dünya nehirlerinde özellikle Volga ve Dinyeper’in yanı sıra Avrupa’da Tuna, Ren, Main, Mosel, Sein nehirleri, Amerika’da Amazon, Mississippi nehirleri ile Uzak Doğu’da Yangtze, Mekong ve yakınlarımızda Nil nehri bulunmaktadır.

Yapılmış bir istatistiğe göre, cruise deneyimi yaşamış bir kişi 2. Seyahatini % 85 oranında tekrar cruise ile yapmaktadır.

Dünya’da 20 milyondan fazla insan her sene cruise ile seyahat ediyor ya siz?

Bir cruise seyahatinde buluşmak üzere…